Sessiz Kompresör Bakım ve Servis

Uzman kadromuz ile adresinize kadar gelerek arıza tespiti yapıyoruz. Arıza belli ise şirketinize gerekli malzemeler ile uzman kadromuzu yolluyoruz. Çözüme ulaşmadığı taktirde yedek kompresörümüzü bırakarak ürününüzü atölyemize alıyoruz. Tüm sessiz ve dental kompresör markalarına servis ve bakım hizmeti vermekle beraber iyi bir iş ilişki kurmak önceliğimiz.

Her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ürününüzün arızası uzun uğraş verilecek bir durumdaysa işinizi engellemeden yerine dental veya sessiz kompresörümüzü, ürününüz onarılana kadar size bırakıyoruz. Ayrıca bizi her zaman ziyaret edebilir, sosyal ağlarımızdan ofis ve atölyemizi görebilirsiniz.

Bakım ve servisini yaptığımız markalar; dürr kompresör, mgf oil-free kompresör, kuletaş kompresör, puma kompresör ve bir çok markanın ürünlerini servis ve bakımlarını yapmaktayız. Kompresör servisi olarakta 7/24 yanınızdayız. Sessiz kompresör modellerimiz için www.sessizkomp.com adresimizi ziyaret edebilir bize her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Size her zaman ulaşabilir miyiz?

Skomp ailesi olarak bize hem telefon, hem internet sitemiz üzerinden ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan 7/24 ulaşım sağlayabilir sessiz ve yağsız kompresörler için tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Servis ücreti ne kadar?

Sessiz ve yağsız kompresörünüz de ağrısa olması durumunda telefon üzerinden sorunu çözemediysek adresinize gelerek arıza tespiti yapıyoruz herhangi bir parça değişimi olmayacaksa sadece 250 TL servis ücreti alıyoruz. Parça değişecekse parça ve işçilik ücreti alıp herhangi bir ekstra servis ücreti talep etmiyoruz. 

Elimde ki kompresörün markası önemli mi?

Hayır, herhangi bir önemi yok. Bizi rahatça arayarak bilgi talep edebilirsiniz.